Príprava
deti na
úspech
v živote.

Easy Math je program, ktorý naučí vaše dieťa, ako mentálne vyriešiť matematické úlohy jednoduchým a rýchlym spôsobom.

Základy programu Easy Math sú založené na Trachtenbergovej metóde mentálneho výpočtu a základoch védskej matematiky.

Trachtenbergova metóda je jednoduchá a vynikajúca. Nato, aby dieťa zvládlo celý systém, mu stačí vedieť počítať do jedenásť!

Precvičovaním tejto techniky si študenti osvoja mimoriadnu rýchlosť a presnosť výpočtov. A čo je dôležitejšie, naučia sa, ako uvažovať matematicky. Zvyšujú kreativitu pri riešení problémov, zlepšujú vizualizáciu, zlepšia si sústredenie a koncentráciu a budujú si sebavedomie.

Aj deti, ktoré sa boja matematiky alebo sú hodnotené ako „slabší“ matematici sa vďaka uplatneniu týchto techník v aritmetike stanú oveľa sebavedomejšími a oveľa viac sa zaujímajú o matematiku.

Od začiatku sú deti motivované vykonávať všetky operácie mentálne, bez použitia ceruzky a papiera. To prispieva k rozvoju ich kognitívnych schopností.

Čo ponúkame:

Program je určený pre deti vo
veku od 10 rokov.

Či už vaše deti potrebujú pomoc s matematikou alebo pokročilými postupmi, Easy Math vie pomôcť.

Program má 3 úrovne a každý trvá
jeden školský semester, 5 mesiacov

Vyučovanie sa organizuje online prostredníctvom aplikácie Zoom alebo ako bežné prezenčné hodiny v našej škole v Digital parku. Vyučovanie sa koná dvakrát týždenne a trvá 90 minút.

Skupina je malá od 5 do 10
detí v skupine

Chceme, aby naši učitelia poznali každé dieťa individuálne a boli schopní prispôsobiť náš model učenia tak, aby im pomohol rásť ich vlastným tempom.

Metodika kurzu je založená na silnom matematickom základe. Začína sa to od základných výpočtov a citu pre číslo a pokračuje až po zložitejšie výpočty. Študenti sú motivovaní premýšľať a rozprávať o rôznych perspektívach.

Na začiatočníckych úrovniach sa venujeme doplnkom, zjednodušeným metódam sčítania, odčítania, násobenia, delenia, ako aj prvočíselným faktorom, exponentom a jednoduchým druhým a tretím odmocninám.

Pokročilé úrovne zahŕňajú zložité násobenia, štvorce, kocky, rovnice, zlomky, prevody, binárny kód, časové výpočty, proporcie a iné matematické operácie.

Tvoríme
budúcnosť
našich
detí.

Výpočty pomocou programu Easy Math trvajú kratšie, často len sekundy.

Táto technika vám ukáže nielen to, ako sa dostať k odpovedi rýchlejšie a ľahšie, ale aj to, ako môžete svoje výsledky presne skontrolovať.

Niektoré z týchto metód sa používajú už tisíce rokov


KONTAKT

Bratislava

Digital Park III
Einsteinova 19, Blok F

info@easymath.sk
info@brainfactory.sk

+421 0903 757 333
+421 0903 702 992

  instagram       instagram

Ste pripravení začat'?

DOMOV NÁŠ PROGRAM BLOG O NÁS KONTAKT